קוריאן בבתי מלון

מידע  |  קוריאן בבתי מלון

קוריאן בבתי מלון

בעולם התחרותי של בתי המלון כיום, על המעצבים לשלב בין מיטב הטכנולוגיה למסורת, ע"י שילוב בין הקסם של אתמול לדרישות המודרניזציה ביום יום. בתי המלון מציעים מגוון רחב של שירותים, ממסעדות וברים ועד מכוני כושר, בריכות שחיה, בוטיקים ומספרות, הכל בכדי להגשים את שביעות רצונו של הלקוח. היום לקוחות בוחרים מלון אשר מציע נוחות בכל פרט, אשר יבטיח את נוחיותם ושלוותם במלון. קוריאן מיוצר ממינראליים טבעיים והוא בעל אסטטיקה ואיכויות פונקציונאליות רבות, אשר מוערכות על ידי סקטור בתי המלון השונים. הקורין נותן תחושה מושלמת תודות להיגיינה שטבועה בו, לפונקציונאליות, וגמישות העיצובית שהוא מקנה. בנוסף, בעת שילובו של קוריאן עם חומרים אחרים  נוצרת בבתי המלון תחושה שונה ואווירה ייחודית, בהתאם לתוכניות העיצוב. קוריאן יוצר אווירה ייחודית שבה אלגנטיות ונוחות משתלבים יחד בצורה מושלמת.

חדר האורחים:

ריהוט וציוד מתאים, עם הפרטים הנכונים, הופכים את חדר האורחים לחדר אשר קורא למטייל היגע לנוח בתוכו. קוריאן חורט באורחי המלון את הרושם אליו הוא נכנס, על ידי המראה העכשווי שיש לקוריאן, ועל ידי תחושת הנוחות שהוא משרה על סביבתו. ניתן ליצור בעזרת הקוריאן שידת צד למיטה, שולחן קריאה, ומתקן למזוודות אשר יקנו לחדר תחושת ניקיון, ויתאימו לקווים הנקיים של העיצוב המודרני.

חדר האמבטיה:

בחדר האמבטיה, הקווים העדינים והחום שקוריאן משדר, יוצרים שלוה של נווה מדבר, מקום הו האורחים יכולים לזכות מחדש בכוחם שאבד. זמינות במגוון רחב של רכות, צבעים מרגיעים, או עימות בכוונה תחילה וצבעים מרעננים, בציפוי של קוריאן, יחד עם שילוב של יוקרה ומחזיק סבונים, עוזרים לנו להירגע מהמטח הפיזי שעבר עלינו במשך היום. ברמה הפונקציונאלית, הקוריאן מציע סטנדרטים מושלים של היגיינה. הסולידיות וחוסר הנקבוביות , יחד עם חיבורים בלתי נראים לעין, יוצרים תחושת יוקרה ונראים כאלו הם נעשו מחתיכה אחת של קוריאן, ולכן גם מוקנית התחושה שזה גם קל לניקוי.

אך לקוריאן יש נכסים רבים נוספים מעבר לפונקציונאליות שלו. לא משנה אם משתמשים בקוריאן לשימוש ביתי, בבניה של פינת נוחות או כל החלטת עיצוב אחרת, תמיד זה יקלע לטעמו ולשביעות רצונו של כל אדם אקלקטי. ניתן לעצב את הקוריאן, בכדי ליצור חיפוי של קירות חדר האמבטיה, ולשלב בתוכו ללא חיבורים פריטים נחוצים כמו מחזיק לסבון, או כל עיצוב אחר אשר יגרמו ליצירת סטייל ורושם יוקרתי. כל עיצוב אפשרי עם קוריאן, גם הנועז ביותר וגם הפונקציונאלי ביותר. מגוון צבעי הקוריאן יוצרים אפשרויות בלתי מוגבלות והחיבורים הבלתי מורגשים, מאפשרים לך ליצור קו נקי שמשתלב בצורה מושלמת, עם האביזרים העכשוויים של חדרי האמבטיה ועם פרטי העיצוב המדהימים שקיימים. הקוריאן מתחבר בצורה יפה יחד עם עץ, פלדת אל חלד או זכוכית ליצירת פריטים ייחודיים. אם אתה מצפה למקלחת המחיה מחדש או לאמבט מרגיע, הקוריאן מבטיח לך חוויה בלתי נשכחת.

הבאר והמסעדה:

קוריאן משמש במסעדות כדלפק בופה המזמין אליו את האורחים, לארוחת צהריים מהירה וקלה. הקוריאן יכול לשמש ולהתאים לכל הצרכים המתבקשים, מכיסוי מתאים למיכלים שונים, ועד לאזורי אחסון קרירים, עם הבטחה של שמירה על הטריות והקור בכל מקום שצריך. מסעדות גורמה משתמשות בקוריאן כשולחנות אכילה או כחיפוי דלפקים, אשר עונים על דרישות הסטנדרטים הגבוהים של יופי והיגיינה. מאחור, האור החלש של הבאר עוזר לאורחים להירגע. בחום ואווירה שקטה, משטמש משטח הקוריאן בצבעים בכדי לשקף את הקוקטילים שמכין הברמן.

הקוריאן משרה את קסמו בכל מקום:

מראהו הטבעי וגמישות העיצוב של הקוריאן הופכים אותו מתאים לשימוש בכל סביבה- ממכוני הכושר ועד לסביבה היוקרתית של חנויות האופנה. שולחנות ועידה, מדפים, חדרי רחצה יוקרתיים, ומספרות מעוצבות בקוריאן- תורמים כולם ליצירת אווירה נינוחה וחמימה. קסם הקוריאן עובד בכל מקום. הימצאותו בכל מקום מלווה את האורח בזמן שהותו, בסביבה נינוחה. הקוריאן הופך את חייהם של האורחים לקלים יותר, מחזק את תחושתם ועונה על כל צורכיהם.

תועלות הקוריאן:

נוכחותו של קוריאן בבתי מלון למשך יותר מ-30 שנים הינה בעקבות התועלות המצויינות שהוא מציע.

אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות:

יכולותיו של הקוריאן ומגוון גדול של יותר מ-100 צבעים שהוא מציע יוצרים אפשרויות עיצוב הניתנים להשגה עם חומרים טבעיים. עם עיצובים מקלאסי למודרני, או ממסורתי למודני, הקוריאן מתאים לכל סביבה ומשתלב יפה עם חומרים אחרים.

היגיינה וקלות ניקיון:

שילוב של קוריאן עם כיור או שילוב בין משטח אנכי לאופקי ללא חיבורים מורגשים, מונע הצטברות של לכלוך ולחות ומבטיח סטדרטים גבוהים של היגיינה. התקנה הקוריאן היא קלה ומהירה באופן יוצא מהכלל, ונין לנקות אותו בקלות עם החומרים הרגילים אשר נמצאים בכל בית.

השקעה משתלמת ועמידה:

הקוריאן הינו משטח חלק ללא נקבובים, עמיד בפני כתמים ולא מופרד לשכבות. ניתן בקלות להסיר שריטות או שריפות של סיגריות. במקרה של נזק, הוא ניתן לתיקון במקום, זה מקטין את זמן השבתת המקום או הציוד בשל תקלה.

האחריות של חברת דו-פון:

כל התקנה של קוריאן הנעשית על ידי יצרן מורשה של חברת דו-פון, יש עליה אחריות של 5 שנים .

קוריאן כובש את כולם, ברגע שניסית פעם אחת תמיד תחזור שוב פעם לעוד מוצרים!